Film “Trabantem až na konec světa” – Trabantem na koniec świata!

0

Czesko-polska ekipa poszukiwaczy przygód wybiera się do najdalej wysuniętego na południe zakątka Ameryki. Dwa trabanty, maluch i jawa… co może pójść nie tak? Czy ci weseli podróżnicy zdołają dotrzeć trabantem na koniec świata?

Czasem w najdalszych czeluściach internetu uda nam się znaleźć coś naprawdę wartego uwagi i godnego polecenia. Ten raczej mało popularny dokument pokazuje, że można dotrzeć wszędzie, w obojętne jaki sposób, wystarczy tylko troszeczkę odwagi i naprawdę dużo chęci.

“Trabantem až na konec světa” to jeden z wielu dokumentów o wyprawach, organizowanych przez sympatyczną czeską ekipę. Podróżowali oni między innymi przez Indie, Australię czy Azję. Tym razem zobaczymy ich zmagania w podróży przez Amerykę. Czesi pojadą tytułowymi trabantami, a Polacy standardowo maluchem 🙂 Ten wesołej ekipie będzie także towarzyszył chyba niezniszczalny motocyklista za kierownicą wiekowej Jawy. Dokument pełen jest zabawnych scen i pięknych widoków. Aż dziwne, że nie trafiliśmy na niego wcześniej.

“Trabantem na koniec świata” jest dostępny na netflixie. Tam też znajdziemy odcinek z Australii. Więcej części tych wesołych przygód znajdziemy np. na youtube… niestety w języku czeskim. 

Uwaga! Pod koniec “Trabantem až na konec světa” występują duże ilości pingwinów!

Szukasz filmów i książek podróżniczych? Zobacz co polecamy tutaj.